Konferencja – Open Space – zapraszamy!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji Open Space pt.: ”Zmieniaj swoją gminę według siebie. Nowe perspektywy zależą od Ciebie” w dniu 10 maja 2014 roku w godzinach 10:00 – 16:00 w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Poniatowskiego 22.

 

Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat wyzwań  i perspektyw przed jakimi stoją mieszkańcy gminy Oborniki Śląskie. Wyniki konferencji zostaną włączone do tworzonej Gminnej Strategii Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2015-2020.  Do udziału w konferencji zaproszeni zostali reprezentanci władz lokalnych, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych.

 Chcemy stworzyć przestrzeń do ożywionej dyskusji osób zainteresowanych rozwojem gminy, które podzielą się swoimi pomysłami, pasjami i chęcią współpracy. Jeśli mają Państwo temat, którym chcecie zainteresować inne osoby z terenu miasta i gminy zapraszamy.

 Co to jest Konferencja Open Space ?

 Jest to spotkanie, w którym najważniejsi są uczestnicy, często określane jako “antykonferencja”. To uczestnicy  tworzą program i decydują o przebiegu konferencji. Nad przebiegiem spotkania czuwają facylitatorzy określający główne zasady.

 W związku z tym, że w konferencji uczestniczyć będzie ponad 50 osób – prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 7 maja 2014 – wysyłając maila na adres: biuobo@wp.pl  lub telefonicznie 71 310 14 55. Organizatorzy zapewniają uczestnikom materiały i poczęstunek.

                                                         Liczymy na Państwa udział i zaangażowanie w wypromowanie tego wydarzenia.

                                                                                      Do zobaczenia – konsultujmy dla przyszłości Obornik Śląskich.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s